سوالات متداول تلگرام پریمیوم

این سؤالات متداول، سؤالات اصلی در مورد تلگرام پریمیوم را پوشش می‌دهد. 

تلگرام پریمیوم

سؤال: تلگرام پریمیوم چیست؟

تلگرام پریمیوم یک اشتراک اختیاری است که ویژگی‌های اختصاصی بیش‌تری را برای شما فعال می‌کند و در عین حال به توسعه‌ی برنامه کمک می‌کند. تلگرام بخشی از درآمد خود را از این راه به‌دست می‌آورد تا به کم‌تر به تبلیغات وابسته باشد. به این ترتیب تلگرام می‌تواند مستقل بماند.

سوال: آیا تلگرام هم‌چنان رایگان است؟

بله! تمام ویژگی‌هایی که قبل از معرفی تلگرام پریمیوم وجود داشتند، همچنان رایگان هستند – از جمله فضای ذخیره‌سازی ابری نامحدود، گروه‌ها و کانال‌های بزرگ، تماس‌های صوتی و تصویری، پشتیبانی از چندین دستگاه و چند حساب کاربری، ده‌ها هزار استیکر و ویژگی‌های بی‌شمار دیگر . علاوه بر این، به‌روزرسانی‌های آتی تلگرام همچنان ویژگی‌های جدیدی را برای همه‌ی کاربران اضافه می‌کند.

امکانات

لیست کامل ویژگی‌های پریمیوم در کانال @premium_parsi موجود است.

سؤال: آیا کاربران در آینده ویژگی های رایگان جدیدی دریافت خواهند کرد؟

بله، کاربرانی که اشتراک پریمیوم تهیه نمی‌کنند، هم‌چنان بسیاری از ویژگی‌های جدید را دریافت می‌کنند. تلگرام پریمیوم این امکان را فراهم می‌کند تا تمام ویژگی‌های پیش‌رفته‌ای که کاربران در طول سال‌ها درخواست کرده‌اند، ارائه گردد. اما در عین حال دست‌رسی رایگان به قدرتمندترین پیام‌رسان روی کره زمین فراهم می‌باشد.

سؤال: آیا تضمین می شود که سرعت دانلود من پس از عضویت افزایش یابد؟

با تهیه‌ی اشتراک پریمیوم تلگرام، هرگونه محدودیت سرعت دانلود از حساب کاربری شما در سمت تلگرام برداشته می‌شود. اگر سرعت دانلود شما افزایش پیدا نکند، ممکن است با محدودیت‌های دیگری ناشی از سخت‌افزار، ارائه‌دهنده‌ی اینترنت و ... مواجه باشید.

دسترسی

سؤال: من چندین حساب تلگرام دارم، آیا می‌توانم با تهیه‌ی یک اشتراک، همه‌ی آن‌ها را پریمیوم کنم؟

خیر. هر حساب کاربری تنها یک اشتراک مستقل را پشتیبانی می‌کند. برای حساب‌های دیگر خود باید به صورت جداگانه اشتراک پریمیوم تهیه کنید.

سؤال: آیا اشتراک برای همه دستگاه‌های من اعمال می‌شود؟

بله، هر حساب کاربری بعد از پریمیوم‌شدن، در تمام دستگاه‌های فعال (و دستگاه‌های جدید) دارای اشتراک پریمیوم می‌باشد. در واقع اشتراک پریمیوم وابسته به دستگاه نیست.

سؤال: آیا می‌توانم اشتراک خود را به حساب دیگری منتقل کنم؟

در حال حاضر این امکان وجود ندارد، با این حال، می‌توانید بدون ازدست‌دادن اشتراک خود، شماره‌ی مرتبط با حساب خود را تغییر دهید.

سؤال: آیا می‌توانم یک اشتراک پریمیوم برای گروه‌ها و کانال‌های خود بخرم؟

ویژگی‌های پریمیوم در حال حاضر به کاربران اختصاص داده شده‌اند و می‌توان از آن‌ها در هر چت (افراد، گروه‌ها و کانال‌ها) استفاده کرد.

سؤال: آیا می‌توانم یک اشتراک پریمیوم برای ربات‌های خود تهیه کنم؟

ربات‌های پریمیوم در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شوند. اما تلگرام به سرعت توسعه پیدا می‌کند و ممکن است این امکان در آینده فراهم شود.

روش‌های پرداخت

سؤال: چگونه می‌توانم اشتراک پریمیوم تهیه کنم؟

شما می‌توانید این صفحه و یا ربات اختصاصی پریمیوم پارسی اقدام به تهیه‌ی اشتراک تلگرام پریمیوم نمایید.

سؤال: تا چه زمانی می‌توانم از خرید خود منصرف شوم؟

از زمانی که هزینه‌ی اشتراک را پرداخت کرده‌اید تا قبل از فعال‌سازی اشتراک، می‌توانید برای پشتیبانی پیام ارسال کنید و منصرف‌شدن خود از تهیه‌ی اشتراک را اعلام نمایید. بدیهی‌ست در صورت فعال‌سازی اشتراک، امکان لغو سفارش وجود ندارد.